Dla Ciebie zbudujemy

najszczęśliwsze miejsce na Ziemi!

Kompleksowa obsługa przy budowie Twojej inwestycji na terenie Rzeszowa i okolic.

  1. Postępowanie
  2. Projektowanie
  3. Wykonawstwo
Sprawdź »

Opinie Klientów

 

IIlość opini: 14


Jacek  

Z przyjemnością oraz pełną odpowiedzialnością polecam Pana Macieja, wykonuje On profesjonalne projekty. Dodatkowo wysoka kultura osobista sprawia, że mogę wystawić tylko i wyłącznie MEGA POZYTYWNY komentarz!!!


Przemek  

Projekt wykonany szybko, profesjonalnie, uczciwie i bezproblemowo. Warto było zainwestować w taki projekt, aby mieć wyobrażenie po czym będzie chodziło się po latach. Dziękuje i polecam wszystkim!


Renata i Ryszard 

Dziękujemy Pani Krystyno za pomoc z odbiorem naszego domu. Jest Pani u nas zawsze mile widzianym gościem w już odebarnym budynku!


Paweł  

Sam dla siebie wybrałem projekt domu. W biurze wniosłem o jego adaptację a także uzyskanie pozwolenia na budowę. Dostałem fachową radę a na pozwolenie nie musiałem czekać dłużej niż 2 miesiące. Na bieżąco byłem informowany o postępach prac. Jestem bardzo usatysfakcjonowany kompleksową usługą. Polecam wszystkim !


Marcin i Ela

Interesujące, kreatywne i pomocne pomysły, punktualność, rzetelność wykonywanej pracy oraz zaangażowanie. To i o wiele więcej dobrego można powiedzieć na temat tej współpracy.

Anna  

Biuro cechuje pełna kompetencja w wykonywaniu obowiązków, szeroki zakres wiedzy.  Firma zna się na nowych technologiach budowy. Założone terminy są zawsze dotrzymywane.  Pracownia, które mogę polecić każdemu! Pani Krystyna niezastąpiona !!!!!!

Krystian  

 
Po wybraniu projektu zleciłam pełną adaptację i dokumentację.  Wszystko poszło sprawnie, firma mnie nie zawiodła, gdyż z niczym nie było problemów. Wykonali swoją pracę  błyskawicznie . Polecam !

Paulina i Robert  

Naszym marzeniem był wspólny dom. Biuro pomogła nam zrealizować indywidualny projekt .  Konsutlacje, efekt koncowy naszego domu i uzyskanie wszystkich potrzebnych dokumentów odbyło się błyskawicznie. Naprawdę polecamy ! 

Teresa  

Sumienność, punktualność, zaangażowanie to istotne cechy, których oczekujemy inwestując swój czas i pieniądze i gdy zależy nam na wykonaniu pracy. Bardzo serdecznie wszystkim polecam!

Małgorzata

 
Z ogromną przyjemnością i przekonaniem polecam wybór projektów w tej firmie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że istnieją tak porządne instytucje, które z ogromnym zaangażowaniem starają się rzetelnie wykonać pracę.  NAPRAWDĘ WARTO SKORZYSTAĆ!!  
POLECAM!!!

Patryk 

 
Zakres pracy firmy obejmował dokumentację do pozwolenia na budowę i samą adaptację  projektu. Specjalistyczne podejście do pracy pozwoliło uniknąć jakichkolwiek poprawek w  starostwie. Polecam i pozdrawiam!

MS

Naszym kierownikiem budowy był Pan Maciej i nie wyobrażamy sobie doprowadzenie odbioru i zakonczenia budowy bez Pana Maćka. Gdyby nie on i kilka cennych uwag podczas prowadzenia budowy chyba do tej pory nie milibyśmy odbioru.

Krzysiek

Zrobiłismy adaptacje "Domu w Oregano"  bez zarzutów i słownie. Za niczym nie chodziliśmy po urzędach.

Jola

Główne zalety biura to profesjonalizm, rzetelność i szybkość działania. Fachowa pomoc  odnośnie konkretnej dokumentacji potrzebnej w starostwie. W tej chwili Pan Maciej nadzoruje nam budowę i także potwierdza się nam nasz trafny wybór jego na kierownika. Zdecydowanie polecam! 

Sprzedaż projektów typowych Rzeszów, Adaptacja projektów typowych Rzeszów, Optymalizacja projektów typowych Rzeszów, Projekty indywidualne Rzeszów, Architektura wnętrz Rzeszów, Pozwolenie na budowę Rzeszów, Kierownik Budowy Rzeszów, Nadzór budowlany Rzeszów, Obliczenia konstrukcji Rzeszów, Projekty budowlane Rzeszów, Warunki Zabudowy Rzeszów, Odbiory obiektów budowlanych Rzeszów Projekty domów Rzeszów, Podkarpacie; Wyprowadzanie samowoli budowlanych Rzeszów Podkarpacie

Dokumenty do pobrania