Dla Ciebie zbudujemy

najszczęśliwsze miejsce na Ziemi!

Kompleksowa obsługa przy budowie Twojej inwestycji na terenie Rzeszowa i okolic.

  1. Postępowanie
  2. Projektowanie
  3. Wykonawstwo
Sprawdź »

O Firmie

Firma "PSP" to skrót od jedynej w swoim rodzaju Podkarpackiej Sprzedaży Projektów.
Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem tysięcy projektów typowych. Zapewniamy pomoc w wyborze projektu dostosowanego do potrzeb przyszłych użytkowników, parametrów działki oraz Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem projektu typowego na terenie Rzeszowa i Podkarpacia. Oferujemy korzystne rabaty.

W Państwa imieniu zajmiemy się całym procesem administracyjnym od wniosku o wydanie decyzji o warunkach zabudowy po odbiór budowy. Dzięki doskonałej znajomości prawa naszych pracowników proces administracyjno ? urzędowy zostanie sprawnie przeprowadzony.

 

Sprzedaż tysięcy projektów typowych nie wiąże się jedynie z ich kupnem ale profesjonalnym doradztwem na każdym etapie budowy.

Posiadamy własną pracownię projektową i zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów.  
Naszą specjalnością są adaptacje projektów typowych (gotowych). Wśród tysięcy dostępnych u nas  propozycji, pomożemy Państwu znaleźć tę najbardziej odpowiadającą osobistym preferencjom. Nasi pracownicy zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem projektu, by urzeczywistnić Państwa marzenia o idealnym domu.
Co więcej, nasi specjaliści od spraw budowlanych i postępowania administracyjnego przejmą wszystkie obowiązki urzędowe związane z postępowaniem lokalizacyjnym. Na koniec wykonamy odbiór domu wraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu.
 
Jeśli Państwo już się wybudowali i nie mają pomysłu, bądź czasu na urządzenie wnętrza, gwarantujemy profesjonalną pomoc naszego architekta. Jego fachowa wiedza, doświadczenie i zaangażowanie będą kluczem do zwycięstwa w walce o dom Państwa marzeń.

Dewizą naszej firmy jest spełnianie oczekiwań klienta, poprzez wysoką jakość oferowanych usług, z zastosowaniem najlepszych materiałów i bezwzględne przestrzeganie technologii robót. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.
 

 
Sprzedaż projektów typowych Rzeszów, Adaptacja projektów typowych Rzeszów, Optymalizacja projektów typowych Rzeszów, Projekty indywidualne Rzeszów, Architektura wnętrz Rzeszów, Pozwolenie na budowę Rzeszów, Kierownik Budowy Rzeszów, Nadzór budowlany Rzeszów, Obliczenia konstrukcji Rzeszów, Projekty budowlane Rzeszów, Warunki Zabudowy Rzeszów, Odbiory obiektów budowlanych Rzeszów Projekty domów Rzeszów, Podkarpacie; Wyprowadzanie samowoli budowlanych Rzeszów Podkarpacie

Dokumenty do pobrania